Sanal Ofis
Tüm Türkiye'de!

Ofis Maliyetinizi Neredeyse Ortadan Kaldırıyoruz.
Şirketiniz ya da şahsınız için Özel Sekreter Hizmeti sunuyoruz; size özel bir çağrı merkezi tavrı oluşturuyoruz.

Her an şirket telefonlarınızı yanıtlayacak, size bağlayacak ve gerekli bilgileri not edecek bir sekreter hizmeti sunuyoruz.

Ofislerimizi iletişim adresi olarak kullanabiliyorsunuz; toplantı salonu hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Sanal Ofis - 0(212) 988 1919
 

Sanal Ofis - Ayda 140 TL Adres Hizmeti, Sekreter, Ofis, Toplantı Salonu.

Değerli Müşterilerimiz;
Sanal Ofis, Sekreter ve İletişim Ofisi Hizmetlerimiz hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz. Tüm sorularınız ve talepleriniz için
0(212)-988-1919 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattımızı Arayabilirsiniz.

Türkiye'de dilediğiniz ilin telefon kodu ile başlayan bir sabit telefon hattı numarasını sizin için tahsis ediyoruz. Müşterileriniz bu numarayı aradıklarında "... Merhaba, dahili numarayı biliyorsanız tuşlayınız, bilmiyorsanız lütfen bekleyiniz" şeklinde bir santral anonsu ile karşılanacaktır. Akabinde sekreterlerimiz telefonu yanıtlayıp, sizi arayan kişinin kim olduğunu, hangi konuda görüşmek istediğini ve telefon numaralarını kaydedecekler. Eğer isterseniz siz ofiste, diğer odadaymışsınız gibi gelen çağrıyı cep telefonunuza bağlayacaklar. Sekreter, size uygun olduğunuzu sorduğunda eğer ki uygun değilseniz müşterinize bunu bildirip, nezaketle telefonu kapatacaklar.

Bunun dışında ofisimizi iletişim ofisi adresi olarak gösterip, toplantı salonumuzdan (en çok 6 kişilik) faydalanabileceksiniz. Kartvizitlerinizde, broşürlerinizde, internet sitelerinizde vs. telefon numaralarımızı ve adres bilgilerimizi bulundurabilirsiniz. Sizin ofisimizde olmadığınız zamanlarda, randevu almaksızın çıkagelen müşterilerinize de çay & kahve ikramı yapılıp, iletişim ofisinde olmadığınızın bilgisi verilecektir.

Toplantılarınızda çay & kahve ikramlarımız ücretsizdir.
Sanal Ofis İstanbul
 
Istanbul'da Sanal Ofisler ;
Şube Açmak, İletişim Ofisi:

Tüm bu ihtiyaçlarınız için çok yüksek maliyetlere ve zor hazırlıklara başlamanıza gerek kalmadı. gerekli iletişim ofisi ihtiyacınızı, Sekreter ve diğer gereklilikleri üstleniyoruz.

Bilgi için; Sanal Ofis
0(212) 988 1919